Kurumsal

Kurumsal
1987 yılında yumurta ve piliç eti pazarlaması faaliyetlerini yürütmek amacıyla kuruldu. 2000 yılından bu yana Yumega Güven yumurta; Yumurta üretimi ve pazarlama olarak misyonuna devam etmektedir.

Elik kardeşlerin kurduğu 21 yıllık emeğinin sonucu olan Güven Yumurta büyümeye ve ismini kalite ile özdeşleştirmeye devam etmektedir. Yumega Güven yumurtanın tescilli markasıdır.

Türkiye Yumurta Birliği Merkez'ine üye olan Yumega Güven Yumurta, yumurta kalitesini maksimum düzeye çıkarmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Yumega Güven Yumurta Kuş Gribi ve insan sağlığını tehdit edecek her türlü hastalığa karşı önlem almak amacıyla düzenli olarak üretici tavuklarını veteriner hekimlere kontrol ettirerek, hastalıklara karşı önlem almaktadır. 

İşletmemiz, ISO 9001-2008, 22000-2005 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahiptir. Yumega Güven Yumurta üretim tesislerinde, en son teknolojik olanaklar kullanılarak üretilen yumurtalar izmirden tüm Ege’ ye ulaşmaktadır.

Markamız altında bulunan tüm yumurtalar %100 Yumega Güven Yumurta garantisi altındadır.

Üretim tesislerimizden paketleme ve dağıtım tesislerimize gelen yumurtalar en son teknolojik olanaklarla gerekli tüm kontrolden geçirilip paketlenerek aynı gün içerisinde satış noktalarındaki raflarda yerini almaktadır.

 

« Geri

Hakkımızda
1987 yılında yumurta ve piliç eti pazarlaması faaliyetlerini yürütmek amacıyla kuruldu. 2000 yılından bu yana Yumega Güven yumurta; Yumurta üretimi ve pazarlama olarak misyonuna devam etme...  Devamı »


Üretim Tesisimiz
     Yumurta üretim Tesisimiz 1992 yılında, 12bin metre kare alan üzerinde 4bin metre kare kapalı alan ve 3 farklı tavuk kümesi inşaat edilerek kurulmuştur. 60bin adet yumur...  Devamı »


Tasnif ve Paketleme
     Yumurta tasnif ve paketleme tesisimiz 1987 yılında Şemikler - Karşıyaka da hizmete girmiş, şuan Atakent – Karşıyaka ‘da hizmete devam etmektedir. İzmir’in her yerine gü...  Devamı »


Yumurta Servis Araçlarımız
     Yumurta Servis Araçlarımız sizlerin sağlığı ve sağlıklı yumurta taşımak için gerekli normlara uygundur. Yumurta araçlarımız gerekli ısıda yumurta transferi yapabilecek ik...  Devamı »


Yumega Resimler
İşletmemizden çeşitli kareler;...  Devamı »
Anahtar Kelimeler: güven, yumurta, doğal, yumega,
Yumega™ Güven Yumurta'nın Tescilli Markasıdır.
izmir web tasarım